AOG şirketlerinden PSC Ltd.Şti.’nin Bursa’da menkul satışı

TMSF’NİN KAYYIM OLARAK ATANDIĞI ADNAN OKTAR SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜ ŞİRKETLERİNDEN PSC TEKSTİL LTD. ŞTİ. YE AİT  BURSA’DAKİ MENKUL MALLARIN  SATIŞ İLANI

 

  1. Aşağıda yer alan tabloda ki Adnan Oktar Silahlı Terör Örgütü Şirketlerinden PSC Tekstil Ltd. Şti. ye ait Bursa’da bulunan menkul mallar kül halinde (topluca) bu formda belirtilen ilke ve koşullarla teklif alma yöntemiyle TMSF Binası-Büyükdere Cad. No: 143 Esentepe-İSTANBUL adresinde yapılacak olan ihale ile satışa çıkartılmıştır.  Menkul malların markası, modeli, adeti ve birim fiyatı işbu ilanın devamındaki listelerde yer almaktadır. İstekliler  şirketin menkul malları için teklif verebilir. Menkul mallar topluca satışa çıkarıldığından sadece tek bir menkul için teklif verilemez.

 

SIRA NO

MENKUL MALI SATILAN ŞİRKET İSMİ

MUHAMMEN BEDEL   (Kdv Hariç TL)

1

PSC TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ

78.506-TL

 

  1. Tekliflerin ihale gününden bir önceki iş günü olan 28.04.2021 tarihi mesai saati bitimine kadar Büyükdere Caddesi No:143 Kat:8 Esentepe/İSTANBUL adresindeki Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu İştirakler ve Gayrimenkuller Daire Başkanlığı’nın aşağıda belirtilen faks numarasına gönderilerek veya elden teslim edilerek ya da aynı tarih/saate kadar aynı adreste olacak şekilde posta ile ulaştırılması gerekmektedir. Birden fazla teklif verildiği takdirde istekliler arasında 29.04.2021 günü saat 14:00’te TMSF Binası Büyükdere Caddesi No:143 Esentepe-İstanbul adresinde açık artırma yapılacaktır. Birden fazla teklif olup olmadığı hususunda isteklilere bir tebligat yapılmayacak kendileri bu durumu ihaleden önce aşağıdaki telefonlardan öğrenerek açık artırma ihalesine katılıp katılmamaya kendileri karar vereceklerdir.

 

  1. İstekliler; işbu ilanda belirtilen menkul mallar için;

 

SIRA NO

MENKUL MALI SATILAN ŞİRKET İSMİ

 Teminat Tutarı

1

PSC TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ

3.925,3-TL

 

teminat tutarını Ziraat Katılım  Bankası A.Ş. / Mecidiyeköy Şubesi nezdinde bulunan TR05 0020 9000 0005 2922 0000 05  IBAN numaralı TL (RONİN TANITIM İLETİŞİM YAPI İNŞAAT TAAHHÜT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ) hesabına  ve açıklamada hangi şirketin menkulleri için olduğunu açıkça belirtmek suretiyle nakden teklif tarih/saatine kadar yatıracaktır. İhale mahallinde nakit teminat tahsili yapılmayacaktır.

  1. Satış koşulları ve satışa sunulan menkuller hakkında daha ayrıntılı bilgi aşağıda iletişim bilgileri paylaşılan kişiler aracılığı ile temin edilebilecektir.
  2. Teklif verenler bu ilandaki hükümleri, teklif ve taahhütname formundaki satış koşullarını ve ihale usullerini kabul etmiş sayılırlar.
  3. Menkul malları yerinde görmek isteyen istekliler aşağıdaki adres ve telefonlardan irtibat kuracakları kişi ile randevulaşıp menkulleri bulundukları mahalde iş günlerinde 11:00-15:00 saatleri arasında görebileceklerdir.
  4. Menkul malların bulunduğu yerden çıkarılması, tamir, bakım masrafları  alıcıya aittir.
  5. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu veya Kamu İhale Kanunu hükümlerine tabi olunmadığından ihalenin yapılıp yapılmamasında veya dilediğine yapılmasında serbesti vardır.
  6. Satış ilanında dizgi ve baskı hatası olması halinde ilgili Şirket tarafından yapılacak açıklamalar geçerlidir.
  7. Teklifi kabul edilen isteklinin ilgili Şirket tarafından verilen sürede yükümlülüklerini yerine getirmemesi veya satın almaktan vazgeçmesi halinde ilgili Şirket ikinci en yüksek teklifi veren istekliden menkul malları almasını isteyebilir.

 

 

Teklif ve Taahhütname Formu

Menkul Mallara İlişkin Fotoğraflar

PSC BURSA MENKUL MALLAR LİSTESİ FİYATSIZ

 

İhale Yapılacak Yer (İhale Mahalli)

TMSF Binası Büyükdere Cad. No:143 Esentepe-İSTANBUL

Tel: 0212 340 22 35 - 0212 340 22 36

Fax: 0212 275 30 26

Menkulleri Görmek İçin Randevu Alınacak Kişi:

Çetin BULUT- 0 535 253 33 80