Çoban Grup Dağıtım Ltd.Şti. Araç Satış İlanı

ÇOBAN GRUP DAĞITIM GIDA MEDİKAL LTD. ŞTİ.

TARAFINDAN AŞAĞIDAKİ TABLODA YER ALAN ARAÇLAR SATIŞA ÇIKARILMIŞTIR

 

Sıra

No

ARACIN MARKASI/CİNSİ/TİPİ

PLAKA NO

MODEL

KM

RENGİ

MUHAMMEN BEDELİ

(KDV HARİÇ)

1.

FORD  Marka, TRANSİT  430  ED  tipi, 14+1, MİNİBÜS  cinsi, Dizel

25 FH 335

2006

-

Beyaz (İnci)

14.000.-TL

2.

FORD  marka,  TRANSİT  350  E  tipi, PANELVAN  cinsi,  Dizel

25 DC 604

2007

-

Beyaz

18.000.-TL

3.

ISUZU  marka  NPR  10  LONG  tipi, KAMYON (FRİGOFİRİK KASA)  cinsi, Dizel

25 FD 262

2013

-

Beyaz

100.000.-TL

4.

İVECO  Marka, ML 150 E18 5175  tipi, KAMYON  (KAPALI  KASA)  cinsi,  Dizel

25 SE 380

2012

-

Beyaz

105.000.-TL

5.

ÖZSAN Marka ÖZL8 05.  tipi,  YARI RÖMORK

(ALÇAK  TABANLI  -  LOWBED)  cinsi, 

25 FV 882

2012

-

Mavi

25.000.-TL

 

 1. Çoban Grup Dağıtım Gıda Tarım Medikal Petrol ve Ürünleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi’ ne ait Organize Sanayi Bölgesi Özel Şifa Hastanesi Yanı ERZURUM adresinde bulunan 5 adet aracın satışı 29.11.2018 tarihinde  saat: 15:00’ de, Arzen Dondurma Süt Tatlıları Üretim Tesisleri E80 Karayolu 5. km (Dadaşkent) Aziziye/ERZURUM adresinde teklif alma ve sonrasında açık artırma yöntemiyle yapılacaktır.

 

 1. Alıcı çıkmaması halinde en fazla teklif verenin taahhüdü baki kalmak kaydıyla, ikinci satış tarihi olan 06.12.2018’ de, aynı adreste ve aynı saatte (saat 15:00) tekrar açık artırmaya çıkarılacaktır.

 

 1. Talipliler, satış koşulları ve satışa sunulan Araçlar hakkında daha ayrıntılı bilgiyi Çoban Grup Dağıtım Gıda Tarım Medikal Petrol ve Ürünleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi’nin aşağıdaki başvuru adresinden temin edebilecektir.

 

 1. İhaleye katılmak isteyen talipliler; yayınlanan listede belirtilen Araç için 5.000-TL teminat tutarını satış tarih/saatine kadar ihale mahallinde nakit ödeyecektir. Teminat yatırmayan ihaleye katılamaz. İhale neticesinde, araç satışına hak kazanamayan taliplilere, teminatları iade edilecektir.

 

 1. İhale bedelinin, satış tarihinden itibaren 2 İŞ GÜNÜ içinde, Şirketin bildirilecek banka hesabına PEŞİN olarak yatırılması zorunludur. İhale saatinden önce Alıcı tarafından yatırılan teminat tutarı satış bedelinden mahsup edilecektir. Alıcının satış bedelini, süresinde peşin olarak ödememesi halinde,  satış işlemi iptal edilecek ve teminat Şirkete gelir kaydedilecektir.

 

 1. Teklif verenler bu ilandaki hükümleri, satış koşullarını ve ihale usullerini kabul etmiş sayılırlar.

 

 1. Satışa konu Araç ile ilgili bilgiler taahhüt niteliğinde olmayıp genel bilgi niteliğindedir. Teklif sahipleri satışa konu Araç mevcut hali ile görüp, inceleyip, beğenerek kabul etmiş, dolayısıyla satış sonrasında teklif verdikleri/aldıkları Araç ile ilgili ayıp, eksiklik, vesair nedenlerle her türlü talep, itiraz, vb. haklarından peşinen feragat etmiş sayılırlar.

 

 1. Aracı yerinde görmek isteyen Talipliler aşağıdaki adres ve telefonlardan irtibat kuracakları kişi ile randevulaşıp bulundukları mahalde iş günlerinde 13:00-17:00 saatleri arasında görebileceklerdir.

 

 1. Satış işlemi sonrası bedeli peşin olarak Alıcı tarafından ödendikten sonra Aracın devir ve tescil işlemleriyle ilgili her türlü sözleşme masrafları alıcıya, vergi resim ve harçlar ile buna benzer tüm yükümlülükler yasal düzenlemeler kapsamında taraflara aittir.

 

 1. Satış tutarı üzerinden ayrıca KDV hesaplanarak tahsil edilecek olup KDV alıcıya aittir.

 

 1. Çoban Grup Dağıtım Gıda Tarım Medikal Petrol ve Ürünleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi Devlet İhale Kanunu ve Kamu İhale Kanununa tabi olmadığından ihale yapıp yapmamakta veya dilediğine yapmakta serbesttir.

 

 1. Satış ilanında dizgi ve baskı hatası olması halinde Çoban Grup Dağıtım Gıda Tarım Medikal Petrol ve Ürünleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi tarafından yapılacak açıklamalar geçerlidir.

 

 1. Teklifi kabul edilen Taliplinin, Çoban Grup Dağıtım Gıda Tarım Medikal Petrol ve Ürünleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi tarafından verilen sürede yükümlülüklerini yerine getirmemesi veya satın almaktan vazgeçmesi halinde Çoban Grup Dağıtım Gıda Tarım Medikal Petrol ve Ürünleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi ikinci en yüksek teklifi veren istekliden aracı satın almasını isteyebilir.

 

 1. İhaleye iştirak edeceklerin aşağıda talep edilen  belgeleri vermeleri  zorunludur:

 

 • Nüfus kağıdı fotokopisi

 

 • Tüzel kişilik adına iştirak ediliyor ise  tüzel kişilik adına teklifte  bulunacak  kişiye verilen  noter  tarafından tasdik edilmiş yetki belgesi  ile  yetkilendirene ait noter tasdikli imza sirküleri.

 

 • İstekliler adına vekaleten iştirak ediliyor ise istekli adına teklifte bulunacak kişinin noterde düzenlenmiş vekaletnameleri ile vekalet verenin noter tasdikli imza sirküleri.

 

 1. Çoban Grup Dağıtım Gıda Tarım Medikal Petrol ve Ürünleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespitte serbesttir.

 

 1. Uyuşmazlıkların çözümünde Erzurum Mahkemeleri yetkili ve görevlidir.

 

ÇOBAN ARAÇ TEKLİF MEKTUBU

 

Başvuru Mercii

İhale Yapılacak Yer (İhale Mahalli)

Adres :

Arzen Dondurma Süt Tatlıları Üretim Tesisleri E80 Karayolu 5. km (Dadaşkent)     Aziziye/ERZURUM

 

Yücel YALÇIN

GSM Tel: 0 546 213 19 51

Adres :

Arzen Dondurma Süt Tatlıları Üretim Tesisleri E80 Karayolu 5. km (Dadaşkent)     Aziziye/ERZURUM

 

 

Aracı Görmek İçin Randevu Alınacak Kişi: Yücel YALÇIN  0 533 420 91 62