Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanan Aday Listesi

Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanan Aday Listesi

23-24 KASIM 2019  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN FON DENETÇİ YARDIMCILIĞI  YAZILI  SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAY LİSTESİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.
ADISOYADI
Veysel AnılERKAN
UğurDALGIÇ
Yalçın PAT
Yunus EmreLEZGİ
Zeynelabidin ArdaYILMAZ
Ersin KINASARI
Erdem OLGUN
GülfemÇEVİKER
Ömer FarukKOCAMIŞ
Furkan SEZER
Abdülaziz KESMEN
NimetKORAK
MuammerBOZKURT
AliTEKİN
Zeynep ULUÇAY
Abdullah DURNA
SemihKAVAK
TuğbaTEKİN
SefaERDOĞAN
Orhan KARAKAYA
HasanŞAHİN
OğulcanCEYLAN
Alperen OLGUN
Bayram SerhatSAVAŞ
Alican ErenYURTALAN
Batuhan TUNÇ
Güneri EfeYÜCEL
Hüseyin İlkerSÜTCÜ
BüşraYALÇIN
Adem AKMEŞE
HuriÖZDAMAR
Hacı Murat GEDİK
Ercan Nuri ŞENTÜRK
YunusKALABALIK
Levent TUNCER
Sedat CAN
İsaATEŞ

 

23-24 KASIM 2019  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN FON UZMAN YARDIMCILIĞI  YAZILI  SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAY LİSTESİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.
ADISOYADI
ÇağrıYÜCEKAYA
Gözde GülenAYDIN
Yunus EmreKORKMAZ
RabiaKOÇYİĞİT
Yavuz SelimFİDAN
YunusVEZİROĞLU
GökhanKARADENİZ
YasinSARISOY
Burak HasanTOSUN
EmreKÖSE
Muhammed OğuzhanGÜROĞLU
CihanÇETİN
AbdullahGÖKDEMİR
MeryemUYAR
BurakYURT
Caner VURAL
Mustafa Ali KARAKAŞ
AhmetÇAKICI
İbrahimCAV
OnurYALÇIN
EbubekirYALÇIN
EmineAÇIKGÖZ
Eyüp KARAASLAN
Murat KEMALOĞLU
HüseyinTAHTABAŞI
Muhammed NuriKESAT
Mustafa FurkanÇAL
MertSOLAK
Bilge EMİNOĞLU
Fatih YILMAZ
Murat ALKAN
İlke ALTUN
Gökhan GÖNÜLLÜK
Nazmiye ElifKOYUK
HalukKOÇ
AlparslanATMACA
Tolgahan AYDEMİR
FurkanTÜRKOĞLU
MehmetŞİMŞEK
CananÇATIKKAŞ
SevletKAYIM
Halil FarukYAVAŞ
Gamze SumeyyeEMEKCİ
İbrahimKARTAL
Merve ÖZKAYA
HasanEMİNEFENDİ
Oğuzhan SAVUR
ÖzkanAŞIKOĞLU
FatihDOĞAN
FerhatİÇEL
HasretARAÇ
Hasan OnurhanKONUK
Zeynep SafiyeÇELİKOĞLU
Merve BOZKURT
Cansu GÜMÜŞ
SemaGÜZEL
AbdullahTAŞ
UfukKAYAOĞLU
Ekrem YavuzAKBULAK
EsraEROĞLU
AdemYILMAZ
ÖznurİNCE
EdaŞAPALOĞLU
SerhatGEÇİNİR
Dilan BilgeSELEK
HaticeKAYA KORKMAZ
ÇağatayÇAMUR
FerayBAKAY
ZüleyhaÖZTEL
Tansu GÜMÜŞ
İmge HAKLI
Fatma NurŞENGÜL
MeryemKARADUMAN
GülsünULUDAĞ
Seda ÇALIŞKAN
DilaraSOYSAL
YunusÖNAL
BurçinŞENOCAK
YunusYAŞAR
ZeynepTUSUN
UfukBOZDAĞ
MustafaÖZMEN
EmrahGÖKÇE
BuğraTEKELİ
ErayGÜRSOY
Orçun OkanGÜMRÜKCÜ
PelinSOKULLU
ErcanKAÇAR
FatihBAŞ
SaniyeALBAŞ
HakanAVCI
Ozan BAYIR
Berker OğuzhanAKGÖNÜLLÜ
Hilal TOKSOY
İdilİNCİ
Salih DEMİR
Ahmet ÇELİK
NurUYANUSTA
İrem AKDAŞ
Nazmiye İrem ÇETİNER
ŞabanKUZU
SareTURAN
SinanKURTUL
GamzeERYAŞAR
İsmail  BanihanAKSOY
Hidayet YILDIRIM
Aybüke HazalŞENAL
Bersis AyberkAKKILIÇ
HalilÖZCAN
PelinALEV
BahadırŞAŞMAZ
Özge NurBEŞLİ
AbdullahAYDIN
Furkan GÜLBERK
SelenUĞURELLİ
MücahitBAYRAKLI
AlkanTAŞKIN
AyşeGÜNDÜZ
Merve GELEN
Hülya ÖRÇEN
Ahmet TalhaSAÇIKARA
TuğbaSALMAN
AyşegülÖZDEMİR
Ali AKÇELİK
HalilKAYA
FurkanKARABÖCEK
ZeynepALİOĞLU
İrem AYDIN
OsmanZORLU
Dilek AKÇİN AKDAŞ
Hafize MehtapİMAMOĞLU
Dilek SacideKOÇ
ElifPEKDEMİR
Mustafa KILIÇ
Ömer CanERDOĞAN
Mustafa EnesÇALIŞKAN
SüleymanBAYRAM
BatınayÇETİNTÜRK
EsraACI
KübraSEZGİN
YakupAKDENİZ
Enes SARI
ZelihaTOPALOĞLU
Mustafa Tahsin ÇALIŞLAR
HüseyinÇAVDAR
KürşadATALAY
MehmetTEMİZ
ÜlküKILIÇ
FatihÇAKIR
BatuhanKÖROĞLU
ÇiğdemÇITIR
MuhammetÇEVİK
Eda Alime TÜRKMEN

 

23 KASIM 2019  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN FON AVUKATLIĞI  YAZILI  SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAY LİSTESİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.
ADISOYADI
Muhammet FatihYAZICIOĞLU
HüseyinAKBEL
Sevtap ÖZDEM DEMİRCAN
MuzafferFURUNCU
Fatih BilgeFODUL
SerapGÜLBİÇİM
MeltemKOÇ
MesutGÜMÜŞ
ÖmerÇOBAN
Havva KARA
NilüferYAVUZ
Muhammed EminGÜNEŞ
AliyeTOPALOĞLU
Fatma AVCI
Ayşe BüşraKİP
Melike GizemYILDIZ KORUCU
DuyguÖZDEMİR
MehmetPULLU
BüşraYILDIZ
HümeyraDİREK
GizemBAYKAL
AbdurrahmanYAVUZ
GizemSEFER
Ali Faruk AVCI
SeherKELEŞ
İlayKIRVELİ
YüsraDEDEOĞLU
ErdiŞIK
Safiye ARIKAYMAK
GizemÖZTÜRK
Ruhi ÜNAL
AyşenurGÖK
SelimKURDULU
SemraEKREN
SümeyyeMUTLU
ZişanEROĞLU
FurkanÇOBAN
EkinTOKUR
Büşra VURAL
Selen GÜNEŞ
HandeÖNCÜ
Zeynep SÖNMEZ
HalimeCOŞKUN
Beyza ER 
Fehmi KerimABANOZ
Ayşe ElifÖZTÜRK
BurcuKAYAKÖY SARI
FatmaUYGUN
Büşra DURSUN
Kübra BetülYALÇIN
MeryemAYVAZ
İbrahimDİNCER
Esra YÜCELEN
TanerAKAN
Yunus Emre BENLİ
Yasin İRİS
İclal EzgiDİKMEN
EsranurAKÇELİK
GülferYILDIRIM
Betül NurMAZAK
Mehmet ŞAHİN
Umut NuriATEŞ
Büşra NurKORKUT
AdileLEVENT
Mustafa SaitKAŞIKARA
Ayşegül ŞENTÜRK
Bilge COŞKUN
FahriDONBALOĞLU
EsranurKÖRÜKLÜ
AyşenÖZLEM KOPUK
RabiaTURAN
AyşegülKARAKAYA
Irmak BOZKURT
ZuhalİÇEN
Eliz Tuğba ADEM
Sevgi KIRLI
SelinEKER TOPTAŞ
CansuAVŞAR
BatuhanBAŞOĞLU
Sevinç YAMAK
Muhammed Said ALTUNTAŞ
Şerife PınarÖNAL
Neslihan TOPÇU
KeremAKAN
MertSOYLU
FatmaKAMIŞLIGÖL
Ezgi DilanYÜREKLİ
SelinSAMANLI
Mert CanAKTI
HamiÖZTÜRK
EnesSAFA
Sena TansuYAVAŞ
Ezgi KARABAYIR
Veli ZekeriyaKEZER
SümeyyeKAYA
AyşegülÇETİN
Kıymet SevdeYAVUZ
GülşahDİLMEÇ
Gülbahar YANIK
HayriyeEKE
GözdeTOPU
Aycan DilaraEKMEN