TMSF Türk Sporuna Destek Vermeyi Sürdürüyor

TMSF TÜRK SPORUNA

DESTEK VERMEYİ SÜRDÜRÜYOR

 

TMSF Kayyımları tarafından yönetilen moda dünyasının önde gelen markalarından Cacharel  Beşiktaş Futbol Takımının 2019-20 ve 2020-21 sezonlarındaki giyim sponsoru oldu.

TMSF Başkanı Muhiddin Gülal ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı  Fikret Orman düzenledikleri basın toplantısında Kulüp ile Cacharel arasındaki sponsorluk anlaşmasının detaylarını basın mensuplarıyla paylaştı.

Kulüp Başkanı,  Fikret Orman, toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Güzel bir iş birliğini duyurmak için bir aradayız. Futbol Takımımızın giyim sponsoru iki sezonluğuna Cacharel oldu. Cacharel, bizim için uğurlu bir marka. Kulübümüzün 100. yılındaki şampiyonluğunda da giyim sponsorumuz Cacharel’di. Hoş, dinamik, yenilikçi, gençlere ilham veren Cacharel markasıyla keyifli bir iş birliği yapacağız. Futbol Takımımız, Avusturya kampına giderken Cacharel ürünleri giyecek. TMSF Başkanı Muhiddin Gülal’a teşekkür ediyor, anlaşmanın iki marka için de hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Beşiktaş’ımız ile Cacharel markasını bir araya getirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını belirten TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, ise Türk futboluna  her zaman destek olduklarını belirterek şunları söyledi:

“Erkek giyim sektörünün önemli bir markası olan Cacharel ile Beşiktaş’ı bir araya getirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Beşiktaş’ın kalbimizde özel bir yeri var. 2003 yılında Beşiktaş’a sponsor olmuştuk ve o sezon Beşiktaş şampiyon olmuştu. Yine güzel hatıralar biriktireceğimiz bir dönem olmasını diliyorum. Futbolcular rol modeldir. Ne giydiği önemlidir. Bu anlaşma markamıza güç katacaktır. Biz TMSF olarak spora destek vermeyi sürdürüyoruz. Türk futboluna katkı sağladığımız önemli kulüplerimiz var. Trabzonspor reklam anlaşmamız var. Denizlisporla anlaşmamız var, Kayserispor bizim kardeş takımımız gibi sürekli desteklediğimiz kulübümüz. Türk futboluna katkı sağlamak istiyoruz. Bu vesileyle Fikret Orman Başkanlığındaki Beşiktaş camiasına teşekkür ediyorum. 2019-20 sezonunun Türk futboluna ve Beşiktaş’a hayırlı olmasını diliyorum.”

İş birliği tanıtım toplantısı, Başkan Fikret Orman ile TMSF Başkanı Muhiddin Gülal’ın birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.