TMSF Başkanı Muhiddin Gülal Kayseri Valisi Şehmus Günaydın’ı makamında ziyaret etti

TMSF Başkanı Muhiddin Gülal Kayseri Valisi Şehmus Günaydın’ı makamında ziyaret etti

 

Koza Altın İşletmeleri Himmetdede Maden ocağı’nda incelemelerde bulunmak üzere Kayseri’ye giden Tasarruf Mevduatı Sigorta Fona Başkanı Muhiddin Gülal ve beraberindeki heyet Kayseri Valisi Şehmus Günaydın’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Günaydın, Gülal ve TMSF heyetini makamında kabul ederek bir süre sohbet ettiler. Boydak Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin’in de katıldığı görüşmede Kayseri’ye yapılan  yatırımları ile, halkın huzuru ve ileriye dönük projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Vali Günaydın, TMSF’nin yönettiği şirketlerin Kayseri’de önemli istihdam sağladığını belirterek, “Sayın Gülal ve ekibi Kayseri ekonomisin ayakta durması için elinden geleni yapıyor. Halkın yanında hizmetinde olan her çalışmanın destekçisiyiz. İstihdama önem verdikleri içinde Kayseri halkı adına teşekkür ederim” dedi.

TMSF başkanı Gülal da “ Sayın Valimiz zaman ayırdığı için teşekkür ederim. Biz sadece Kayseri değil TMSF olarak her ilimize aynı değeri veriyoruz. Yerel yöneticilerle onların gözlemleri doğrultusunda, gerek ekonomik, gerek istihdam ve gerekse üretim konularında ortak çalışmalarımız oluyor. Kayseri özelinde büyük firmalarımızla desteklerimiz sürüyor. Sayın Günaydın da bizlere yardımcı oluyor. Birlikte Kayseri için daha güzel hizmetler vereceğiz” dedi.

Nezaket ziyaretinde, İkinci Başkan Ali Altıntaş,   Başkan Yardımcısı İsmail Güler, TMSF Fon Kurul Üyeleri, H. İbrahim Akyıldız, Fatih Sultan Mehmet Yıldırım, Fatih Rüştü  Zorlu da hazır bulundu.